Rinkinys "Difuzorius & eterinių aliejų mišiniai "Keturios stichijos""

20,00 € / 500 g.
+ -
Į Krepšelį

Keturi galingieji elementai – ugnis, vanduo, žemė ir oras – veikia visą gyvąjį pasaulį. Tik išmokęs gyventi dermėje su stichijomis, žmogus gali patirti tikrąją pilnatvę ir atskleisti savo potencialą. Todėl svarbu pažinti, kokias dovanas Gamta mums teikia ir ką galime iš jos su dėkingumu pasiimti.

Nenorėdami, kad amžiais puoselėta išmintis išblėstų, sukūrėme keturis unikalius eterinių aliejų mišinius, kurių natūrali sudėtis ir aromato struktūra paremta ugnies, vandens, žemės ir oro stichijomis. Šioms stichijoms priklauso dvylika zodiako ženklų. Jie, kaip kelrodžiai ženklai, padeda atrasti savo prigimtinį elementą.

  • Žemės stichija suteikia išminties, padeda tvirčiau stovėti ant kojų, abejonę pakeičia ryžtu. Sudėtis: Kadagių eterinis aliejus, levandų eterinis aliejus, apelsino žiedų eterinis aliejus. (Taurus, Virgo, Capricorn)
  • Oro stichija suteikia lengvumo pojūtį, išvalo kūną ir mintis nuo prislėgtumo, išlaisvina vidines galias. Sudėtis: Greipfrutų eterinis aliejus, levandų eterinis aliejus, rozmarinų eterinis aliejus. (Gemini, Libra, Aquarius)
  • Vandens stichija sustiprina empatiją, rūpestingumą ir primena žmogui jo paslaptingą prigimtį. Sudėtis: Citrinų eterinis aliejus, levandų eterinis aliejus, mėtų eterinis aliejus. (Canver , Scorpio, Pisces)
  • Ugnies stichija įžiebia gyvenimo kibirkštį tiems, kam jos trūksta, kuria meilės ir šilumos pojūtį. Sudėtis: Greipfrutų eterinis aliejus, mėtų eterinis aliejus. (Aries, Leo, Sagittarius)

Panaudojimo  būdai:

Naudojant aromaterapinį difuzorių 5-8  lašų mišinio - 5 m2 patalpos ploto aromatizuoti. Ant molinės kaladėlės paviršiaus užlašinkite 5-8 lašų eterinio aliejaus. Lašinant daugiau eterinio aliejaus, kvapas bus intensyvesnis.   Difuzorius garina eterinius aliejus  natūraliai, taip kaip kambario temperatūroje išgarinami skysčiai. Molio difuzorius absorbuoja eterinį aliejų ir neleidžia jam išsilieti todėl negadina paviršių ir yra  neprieinamas vaikams. Priešingai nei elektriniai difuzoriai, molinis aromaterapinis difuzorius visiškai saugus naudoti bet kokioje patalpoje. Drąsiai statykite difuzorių vonios, vaikų ar darbo kambaryje jums tinkamoje vietoje. Jei norite neutralizuoti visus difuzoriaus kvapus ir lašinti naujus eterinius aliejus - pilnai panardinkite kaladėlę į karštą vandenį palaikykite kelias minutes ir išėmę, palikite išdžiūti.


Tai unikali dovana, nepaliksianti abejingų nei dovanojančiųjų tarpe nei priimančių šį išskirtinės sudėties rinkinuką.


Daugiau

Jus taip pat galėtų dominti

Pirties rinkinys

Rinkinį sudaro: Augalinių ekstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS su eukaliptu 150ml - 1vnt Regeneruoja...

17,54 € Pirkti

Molinis aromaterapinis difuzorius ir pušų eterinis aliejus

"Genialumas slypi paprastume". Šis rinkinukas - geriausias šio posakio atspindys. Tai puiku...

9,00 € Pirkti

Eterinis aliejus ANYŽIŲ 10ml

Eterinis anyžių aliejus gaminamas iš prinokusių anyžinių ožiažolių (Pimpinella anisum Umbelliferae...

3,60 € 2,88 € Pirkti

Eterinis aliejus ČIOBRELIŲ 10ml

                    Čiobrelių eterinis...

6,07 € 4,86 € Pirkti


DOVANA - Kondicionuojantis šampūnas Betula Alba - visiems įsigijusiems prekių virš 15 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena