Apie mus

    M.Vyskupaičio UAB „Mėta“ yra privati įmonė, įkurta 1989 metais. Įmonėje dirba 3 šeimos nariai, profesionalai savo srityse – chemikė, biologas ir maisto technologė, ir 6 samdomi žmonės.

Nuo 1996 metų Všį EKOagros sertifikuoja ekologišką laukinės augmenijos ir savo pačių išsiaugintą augalinę žaliavą, kuri naudojama gaminti eterinius aliejus, ekstraktus, vaistažolių arbatas ir kitus maisto produktus.

Tai vienintelė tokio tipo įmonė Pabaltijyje.

Įmonė ne tik plečia rinką Lietuvoje ir ES, bet ir didina savo produkcijos asortimentą, kurį dabar sudaro daugiau kaip 120 maisto ir nemaisto produktų rūšių. UAB „Mėta“ produkcija skirta vartotojui, pripažįstančiam natūralią gyvenseną.

UAB „Mėta“ gali pasiūlyti 17 rūšių eterinius aliejus, skirtus vonioms, masažui, inhaliacijoms, kompresams, aromatinėms lempoms. Įmonės gamybiniai pajėgumai per metus leidžia pagaminti 12 tonų eterinių aliejų.

Įmonė gamina 13 rūšių ekologiškus vandeninius ekstraktus plaukų, odos, kojų priežiūrai, pirčių garinėms, atpalaiduojančioms, inhaliacinėms bei gydomosioms vonioms, aplikacijoms.  . Ekstraktai yra gaminami iš ekologiškos žaliavos vandens destiliavimo būdu, koncentruojami vakuumu. Įmonė per metus pagamina 200 t augalinių ekstraktų. Į vandeninius ekstraktus nededami jokie sintetiniai konservantai. Ekstraktai išlieka stabilūs net 2 metus tik dėl natūralių veikliųjų medžiagų, esančių jų sudėtyje ir išgaunamų unikalaus gamybos proceso metu.

2010 metais rekonstravus įmonę pradėjome gaminti maisto produktus: ekologiškas sultis, konservus ir šaltas vaistažolių arbatas, viso grūdo duonos ir konditerijos gaminius, naminės duonos girą, saldumynus “Moliūgėlis” ir “Morkius”.

Įrengtuose šaldytuvuose turime galimybę net iki naujo derliaus išsaugoti ekologiškas daržoves, kurias fasuotas tiekiame į prekybos centrus, vaikų darželius ir kt.

Įmonės darnų darbą užtikrina savitarpio supratimas ir pagarba kiekvienam kolektyvo nariui. Visi įmonės darbuotojai reguliariai atnaujina savo žinias ir kompetencijas, jiems suteikiamos vienodos galimybės asmeniškai tobulėti ir išreikšti save įvairiose veiklos srityse.


Informuojame, jog esant ginčams dėl prekių, nesuradus bendro sutarimo bendraujant elektroniniu paštu, galite pasinaudoti Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platforma. Siekiant užtikrinti lengvesnį ir greitesnį ginčų sprendimą, vartotojas, įsigijęs prekes ar paslaugas internetu Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos valstybėje, dėl savo galimai pažeistų teisių gynimo turi galimybę kreiptis per Elektroninio ginčų sprendimo platformą. Platformoje veikia automatinio vertimo paslauga, todėl skundą vartotojas gali pateikti ir gimtąja kalba. Ši platforma pirmiausia suteikia galimybę vartotojui ir verslininkui geranoriškai išspręsti kilusį ginčą internetu, o jeigu to padaryti nepavyksta, vartotojas sistemos pagalba gali iš karto kreiptis į kompetentingą ginčų sprendimo įstaigą. DOVANA - Kondicionuojantis šampūnas Betula Alba - visiems įsigijusiems prekių virš 15 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena