Eterinis aliejus ROZMARINŲ 10ml

5,50 € / 39 g.
+ -
Į Krepšelį

Eterinis rozmarinų aliejus gaminamas iš kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis L.) lapų ir šakelių vandens garų distiliacijos. Rozmarinai paplitę Ispanijoje, Prancūzijoje, Jugoslavijoje, Italijoje ir Tunise. Rozmarinų eterinis aliejus yra gana intensyvaus, specifinio kamparo kvapo.

Rozmarinų eterinis aliejus kosmetikoje naudojamas kaip aromatą stiprinantis ir suteikiantis gaivumo, juo aromatizuojami kosmetikos gaminiai, ypač skirti besiriebaluojančiai odai prižiūrėti, plaukų losjonai, šampūnai, dantų pasta ir kt.

Kosmetologijoje šis aliejus naudojamas visų pirma plaukų slinkimui stabdyti, nes jis stiprina plaukų šaknis ir stimuliuoja jų augimą bei šalina pleiskanas. Tonizuoja odą, ypač tinka riebiai. Vienas iš efektyviausių priemonių kovojant su utėlėmis ir kitais parazitais.

Panaudojimo būdai ir kiekiai:

Aromatinei voniai: Kadangi eteriniai aliejai vandenyje netirpūs, prieš pilant į vonią 10-30 lašų rozmarinų eterinio aliejaus reikia ištirpinti stiklinėje pieno, kefyro, jogurto, grietinėlės  ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus arba sumaišyti su trupučiu medaus.

Kremui arba losjonui: 10-15 lašų eterinio aliejaus sumaišyti su vienu šaukštu bekvapio kremo arba losjono.

Rankų kremui arba losjonui: Vienam kartui - 3 lašus eterinio aliejus sumaišyti su vienu arbatiniu šaukšteliu riebalinio aliejaus. 

Losjonui po skutimosi: 40 lašų eterinio aliejaus sumaišyti su 120 ml obuolių acto arba degtinės ir 80 ml distiliuoto vandens.

Masažui: 10-15 lašų eterinio rozmarinų aliejaus arba eterinių aliejų mišinio (lygiomis dalimis) į 2 valgomuosius šaukštus pagrindinio augalinio aliejaus.

Į šampūną, plaukų kondicionierių arba plaukams perskalauti: Įlašinti 2 lašus eterinio aliejaus į buteliuką su šampūnu.

Stipriai besiriebaluojantiems plaukams, į šampūno buteliuką lašinti 8-10 lašų.

Saunai: 15 lašų į 10 litrų karšto vandens, kuriame mirkomos vantos.

Aromatinei lempai: 4-5 lašai 5 m2 patalpos ploto. Galima naudoti kasdien. (Nepamirškite į garinimo indelį įpilti šilto vandens). Inhaliacijai: 2-3 lašai į 1 litrą karšto vandens.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr.1223/2009 2009m. dėl kosmetikos gaminių nuostatomis, nurodomi galimi alergenai:

Rozmarinų eterinio aliejaus sudėtyje yra natūraliai eteriniuose aliejuose esantys komponentai: geraniolis, limonenas, linalolis.Daugiau

Jus taip pat galėtų dominti

Eterinis aliejus APELSINŲ ŽIEDŲ 10ml

   Eterinis aliejus gaminamas iš   gegužės arba spalio mėnesiais šviežiai nusk...

4,50 € Pirkti

Eterinis aliejus BERGAMOČIŲ 10ml

Bergamočių (Citrus aurantium bergamia, Rutaceae) eterinis aliejus gaunamas iš berga...

5,50 € Pirkti

Eterinis aliejus KEDRŲ 10ml

Eterinis kedrų aliejus gaminamas iš atlasinių kedrų  (Cedrus atlantica, Pinaceae) smulkintos m...

4,50 € Pirkti

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena

Privatumo Politika