Augalinis ekstraktas vonioms KADAGIŲ ekologiškas 100ml

3,99 € / 220 g.
+ -
Į Krepšelį

Ekologiškas tonizuojantis ir odą lyginantis kadagių ekstraktas. Ekstraktas taip pat pasižymi  dezodoruojančiu, maskuojančiu, stimuliuojančiu bei antiseptiniu poveikiais. Puikiai tinka rankų ir kojų vonelėms bei viso kūno palepinimui vonioje. 

Kadagių augalinio ekstrakto vonios padeda šalinti organizme susikaupusias druskas, šlakus, mažinti sąnarių skausmus, celiulitą. Ekstrakto sudėtyje esantis kadagių eterinis aliejus yra šildantis, stimuliuojantis ir tonizuojantis. Tai puiki gaivinanti ir detoksikuojanti ekstrakto dvigubo poveikio veiklioji medžiaga, kurios aromaterapinės savybės pasireiškia tiek per odą vonioje, tiek ir įkvepiant su garais.

Augalinio ekstrakto vonios – tai tarsi kurortas namuose. Jos stiprina organizmą, didina jo atsparumą nepalankiems faktoriams. Augalinių ekstraktų vonios - tai pačios švelniausios vaistažolių sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų poveikio priemonės.

Sudėtis: ekologiškas kadagių (Juniperus communis L.) vandeninis ekstraktas.

Naudojimas: Naudodami ekologišką kadagių ekstraktą net neišeidami iš namų pasimėgausite spa vandens procedūromis: 50 ml natūralaus kadagių esktrakto, ištirpinę 100 litrų 37-40o C vandens, save palepinsite balzaminėje, įspūdingo specifinio kadagių  aromato tonizuojančioje vonioje. Po procedūros kūną nusausinkite rankšluosčiu, nenaudokite muilo.Vonias rekomenduojame prieš miegą.

Ekstraktas lengvai tirpsta vandenyje, neužkemša „perlinės“ vonios  purkštukų, po naudojimo vonia lengvai išplaunama natūraliomis valymo priemonėmis. 

 Kasdien po sunkių darbų 15-20 minučių palepinkite savo pavargusias rankas ar kojas aromatinėse ekstrakto vonelėse: 10 ml ekstrakto ištirpinkite 20 litrų vandens (37-40o C). 

Dėmesio! Ekologiškas kadagių ekstraktas savo sudėtyje turi augalinės kilmės dažančių medžiagų. Prieš vartojimą suplakti!

Ekologiškas kadagių ekstraktas gaminamas iš kadagių spyglių ir kankorėžių vandeninės ekstrakcijos būdu. Ekstrakte yra eterinio aliejaus iki 0.5% (monoterpenai 60% limonenas, terpinolenas, p-cimenas, bornilo acetatas, cineolis ir kt.; terpenoidai, seskviterpenai), sakų, rauginių medžiagų, flavonoidų, invertuotojo cukraus, organinių (skruzdžių, acto, obuolių) rūgščių, pektinų, glikozido juniperino, pigmentų ir mineralinių druskų.

Ekologišką kadagių ekstraktą kosmetikoje naudoja dėl jo  funkcinės paskirties: tonizuoti, dezodoruoti ir maskuoti. Ekstrakto sudėtyje esantis  eterinis aliejus suteikia stimuliuojantį, balzaminį ir antiseptinį poveikį.


Daugiau

Jus taip pat galėtų dominti

Augalinis ekstraktas vonioms DILGĖLIŲ ekologiškas 100ml

Ekologiškas  tonizuojantis ir sebostatinis dilgėlių ekstraktas geros plaukų būklės palaiky...

3,99 € Pirkti

Augalinis ekstraktas vonioms PUŠŲ ekologiškas 100ml

Ekologiškas stimuliuojantis odą ir gerinantis kraujotaką pušų ekstraktas vonioms. Ekstraktas pasižym...

3,99 € Pirkti

Augalinis ekstraktas vonioms BERŽŲ lapų + pumpurų ekologiškas 100ml

Ekologiškas beržų lapų – pumpurų ekstraktas slopina/ramina odos sudirginimus. Šio augalo vonios sutr...

3,99 € Pirkti

Eterinis aliejus GVAZDIKĖLIŲ 10ml

„MĖTA“ gvazdikėlių eterinis aliejus yra 100% Eugenia caryophyllus  gvazdikmedžių  žiedpump...

5,00 € Pirkti

DOVANA – Nesmulkinti Burokėliai obuolių sultyse – visiems įsigijusiems prekių virš 20 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena

Privatumo Politika