Kondicionuojantis šampūnas BETULA ALBA 150ml

9,99 € / 264 g.
+ -
Į Krepšelį

Naujasis „MĖTA“ šampūnas BETULA ALBA pasižymi išskirtine natūralių šampūnų savybe – labai mažai putoja,  plaukus  padaro glotnius, žvilgančius, lengvai iššukuojamus ir palaiko sveikai odai būdingą rūgštinį pH.

  „MĖTA” siūlo išbandyti naują kondicionuojantį šampūną BETULA ALBA. Tai unikalus minimalistinės sudėties produktas, kurio pagrindą sudaro natūralus beržų hidrolatas ir ekologiškas beržų lapų – pumpurų ekstraktas. 

Beržų hidrolatas suteikia šampūnui kondicionuojančių savybių ir išskirtinį pavasarišką gaivios beržų žalumos kvapą.

Beržų lapų ir pumpurų ekstrakto sudėtyje esančios augalinės kilmės putojančios medžiagos – saponinai ne tik puikiai atstoja higienos pramonėje įprastas sintetines aktyviąsias medžiagas, bet ir turi natūralių kondicionavimo savybių, natūralūs dažai – taninai pasižymi konservuojančiomis savybėmis tačiau gali laikinai šiek tiek patamsinti šviesius plaukus.

Kiti šio minimalistinės sudėties šampūno komponentai – augalinės kilmės melaso betainas ir kampuotosios pupenės sėklų polisacharidas (lot. Cyamopsis tetragonolobus) - suteikia BETULA ALBA šampūnui patogią naudojimui konsistenciją, neleidžia plaukams išsausėti ir įsielektrinti.

Citrinos rūgštis – gamtinis konservantas, antioksidantas, kuris subalansuoja šampūno terpę iki plaukams, akims ir kūno odai optimalaus rūgštinio pH.

Sudėtis: Beržų lapų-pumpurų hidrolatas, Beržų lapų-pumpurų ekstraktas, melaso betainas, kampuotosios pupenės sėklų polisacharidas (Cyamopsis tetragonolobus), citrinos rūgštis.

Naudojimas: Ant delno užpilti šiek tiek šampūno, tolygiai  įtrinkti į šlapius plaukus ir šaknis,  masažuojant paskirstyti per visą plaukų ilgį ir išskalauti vandeniu.

Daugiau
2019.04.06 Agnė, 29 metai
Mano galvos oda yra riebi, naudojau pagal poreikį. Mano plaukų visai neišplovė, bet dukrytės plaukučiams puikiai tinka. mano plaukai po plovimo buvo šiek tiek švelnesni, o vaiko – išplovus purūs, nesusivėlę. Galėtų šampūnas būti klampesnis. Manau, kad šampūnas netinka riebiems, šviesintiems, tankiems plaukams. Manau, kad geriausias efektas yra normalių, sausų, plonų plaukų savininkams.

2019.04.05 Dovilė, 32 metai
Šampūnu ploviau galvą 3 kartus per savaitę. Norint švarių plaukų reikia muiluoti plaukus 2-3 kartus, sunkiai pasiskirsto. Labiua tinka toms, kurios kasdien trenka plaukus. Plaukai švelnūs, bet trūksta gyvybės, prigludę. Kvapas patiko. Visumoje labiau patiko, negu nepatiko. Manau pirksiu ir naudosiu kas antrą kartą.

2019.03.22 Giedrė, 42 metai
Labai puikus produktas, jei jį naudoji kaip plaukų kaukę. Kaip šampūnas jis mano plaukų tipui, t.y. riebiems plaukams netiko, nors po plovimo plaukai tikrai gerai išsišukuodavo. Naudojant kaip plaukų kaukę, buvo tiesiog nuostabus!

2019.03.21 Ugnė 19, metų
Šiuo šampūnu ploviau galvą 3 kartus per savaitę. Kadangi šampūnas mažai putoja, tai jo reikėjo daugiau tepti ant galvos, kad tolygiai pasiskirstytų ant visų plaukų. Jis labai gerai kondicionavo mano plaukus. Jie tapo paslankūs, švelnūs ir lengvai iššukuojami. Plaukai vos vos įgavo tamsesnį atspalvį.

2019.03.14 Eva 29, metai
Oda normali, nepleiskanojanti. Šampūnu ploviau 2-3 kartus per savaitę. Po plovimo labai gerai išsišukuoja plaukai. Kadangi šampūnas neputoja, tai atrodo, kad nepasiskirsto visur ir taip susinaudoja daugiau šampūno, nes pyliausi dar papildomai per vieną plovimą.

2019.03.13 Edita 35, metai
Ne tik labai gerai išplovė, bet ir išnaikino pleiskanas, pašalino galvos odos niežėjimą. Kas liečia kondicionavimą, esu naudojusi sintetinį, kuris kondicionavo geriau, bet kaip augalinis produktas – labai gerai. Ant mano plaukų gana sunkiai pasiskirstė, bandžiau išplauti sūnui, tai jam labai gerai suputojo. Plaukai po plovimo tapo švelnūs ir paslankūs, lengvai iššukuojami. Dėl dažančio poveikio nieko nepastebėjau, gal mažiau ryškūs žili plaukai. Naudojant kas 3-4 dienas, sunaudojau per 1 mėnesį. Galėtų būti stiklinis buteliukas, bet turbūt labai išbrangintų.

2019.03.04 Antanina, 75 metai
Labai gerai išplovė ir kondicionavo plaukus, jie tapo paslankūs, purūs ir lengvai iššukuojami. Užteko 20 dienų, Didžiausias trūkumas, kad mažai putoja.

2019.03.07 Asta, 34 metai
Man šis šampūnas geriau kondicionuoja negu plauna. Po plovimo plaukai tapo lengvai iššukuojami, nors mano plaukai sunkiai išsišukuoja plaunant su bet kuo.

2019.03.04 Ilona, 45 metai
Nors mano plaukus išplovė gerai, jie tapo švelnūs ir lengvai iššukuojami, bet nepatiko, kad beveik neputoja.

2019.03.03 Vita, 25 metai
Mano galvos oda yra normali, su šampūnu ploviau 3 kartus per savaitę. Šampūnas man visapusiškai tiko. Esu tamsiaplaukė, šampūno dažančio poveikio nepastebėjau.

2019.02.28 Sandra, 30 metų
Penkiabalėje sistemoje šampūną verinčiau 4 balais, nes išplovus norėjosi daugiau lengvumo ir gaivumo plaukuose. Labai gerai kondicionuoja tik su mano mišriais plaukais galbūt per daug. Pirmą kartą šampūnas ant plaukų pasiskirstė netolygiai, antra kartą tolygiau, trečią kartą geriausiai. Tik noėtųsi lašelio aliejuko ant plaukų galų dėl iššukavimo. Mano mišrių plaukų turėtojai šampūnas per daug kondicionuoja ir per skystas.

2019.02.26 Vilija, 32 metai
Mano plaukus šampūnas prastai plovė. Jie liko riebaluoti ypaš prie galvos odos. Kondicionieriaus tikrai nebereikia. Ar po plovimo plaukai tapo švelnūs ir paslankūs negaliu pasakyti, nes ir taip iš prigimties yra paslankūs. Man nepatiko neišplautų plaukų efektas.

2019.02.22 Karolina, 26 metai
Kad šamapūnas suputotų reikėjo plauti du kartus. Labai išsausino plaukus, jie tapo šiurkštūs ir sunkiai iššukuojami. Šmapūne reikėtų kažko, kas drėkina.

2019.02.20 Artūras, 40 metų
Šampūnas man labai patiko. Gerai plauna, kondicionuoja, plaukai švelnūs ir paslankūs. Didžiausias trūkumas, kad nepatiko žmonai.

2019.02.19 Kristina, 37 metai
Mano galvos oda yra riebi, todėl plaukus plaunu 7 kartus per savaitę. Išplovus galvą, plaukai būna purūs, spinduliuojantys, lengvi. Reikia įprasti, kad šis šampūnas mažai putoja. Kaip šampūnas yra labai geras, bet vien juo išplovus labai sunku iššukuoti plaukus.

2019.02.13 Loreta, 29 metai
Mano oda yra normali, šampūnas gerai išplovė plaukus, jie tapo švelnūs ir paslankūs, lengvai iššukuojami, dažančio poveikio nepastebėjau. Šampūno užteko 2 savaites.

2019.02.13 Ieva, 33 metai
Šampūnas labai gerai pasiskirsto ant plaukų, po plovimo plaukai tapo švelnūs, paslankūs ir lengvai iššukuojami. Mano plaukai labai šviesiai dažyti, gali būti šiek tiek patamsėjo. Reikėjo daugiau nei įprasto šampūno, 150ml užteko 3 savaites.

2019.02.06 Monika, 32 metai
Šampūnas neišplovė mano plaukų, labiau primena plaukų balzamą ar kaukę, tad pamėginsiu jį naudotio kaip plaukus stiprinančią priemonę.

2019.01.09 Irmantas, 37 metai
Man šis šampūnas ideliai tinka, nebereikia, kas rytą su vašku sutepti sausų, styrančių plaukų. Jei įmanoma, siūlyčiau išryškinti beržo kvapą.

2019.01.28 Lukas, 27 metai
Šampūnas gerai išplovė plaukus, gerai pasiskirsto ant plaukų ir kondicionuoja. Žmonėms, mėgstantiems natūralumą, tai puikus produktas. Aš mėgstu pigiai išsiplauti plaukus ir kad užtektų ilgam. Tačiau tai turbūt ne tos klasės prekė.

Jus taip pat galėtų dominti

Regeneruojantis MASAŽINIS MEDUS su greipfrutų+levandų+rozmarinų eteriniais aliejais 250g

Probiotikų, antioksidantų, maistinių medžiagų ir fermentų gausus medus  puikiai maitina odą&nbs...

5,69 € Pirkti

Augalinis ekstraktas vonioms DILGĖLIŲ ekologiškas 100ml

Ekologiškas  tonizuojantis ir sebostatinis dilgėlių ekstraktas geros plaukų būklės palaiky...

3,99 € Pirkti

Augalinis ekstraktas vonioms KADAGIŲ ekologiškas 100ml

Ekologiškas tonizuojantis ir odą lyginantis kadagių ekstraktas. Ekstraktas taip pat pasižymi  d...

3,99 € Pirkti

Jūros druska vonioms PUŠIS 350g

Po sunkios darbo dienos 15-20 minučių palepinkite save gaivaus specifinio smalingų spygliuočių miško...

1,99 € Pirkti

DOVANA – Nesmulkinti Burokėliai obuolių sultyse – visiems įsigijusiems prekių virš 20 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena

Privatumo Politika