Augalinių ekstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS beržų 150ml

5,00 € / 264 g.
+ -
Į Krepšelį
Kaina be nuolaidos: 6,20 €

Maloniam maudynių ritualui rekomenduojame naudoti augalinį ekstraktą, praturtintą eteriniais aliejais ar hidrolatais. Šiame mišinyje yra beržų lapų ir pumpurų hidrolato. Puikus pavasarinis jaunų beržo lapų ir pumpurų aromatas procedūros metu sukuria gyvenimo džiaugsmo jausmą. Kad pirties procedūros taptų maloniu ritualu, mes jums siūlome naudoti augalinį ekstraktą, praturtintą beržų hidrolatu. Natūralių augalinių ekstraktų mišinys su hidrolatu  leis maloniai atsipalaiduoti lietuviškose, rusiškose ar kitose garinėse pirtyse.

Sudėtis: 95% beržų lapų-pumpurų ekstrakto; 5% beržų hidrolato.

Naudojimo būdas: 
   Ekstraktą suplakite. Į 7 litrų karšto vandens kibirą vantoms mirkyti įpilkite 30 ml ekstrakto. Gerai išmaišę mišinį, jį po truputį pilkite ir ant įkaitusių akmenų. Vantomis, išmirkytomis mišinyje, masažuokite kūną. Po procedūros nerekomenduojama praustis sintetiniu muilu ar šampūnu. Ekstrakto nepilkite daugiau nei nurodyta.
Ant įkaitintų akmenų pilti neskiesto ekstrakto negalima.

Pasikaitinus pirtyje ir išsipėrus vanta, iš organizmo pašalinama labai daug toksinių medžiagų, kurios kaupiasi žmogaus odoje. Ant įkaitintų akmenų rekomenduojame pilti praskiestus augalinių ekstraktų ir eterinių aliejų mišinius, nes tinkamai parinktas pirties aromatas ne tik pakels nuotaiką, bet ir sukurs organizmui palankią aplinką.

„Augaliniai  ekstraktai pirčių garinėms“, praturtinti natūraliais eteriniais aliejais, - tai pačios natūraliausios vandeninės ištraukos, kurių kvapas kalba pats už save. Eteriniai aliejai puikiai tirpsta  augaliniuose ekstraktuose –  vandeninėse, koncentruotose ištraukose, o gryname vandenyje jie išsisluoksniuoja.

„Augaliniai ekstraktai pirčių garinėms“ praskiedžiami karštu vandeniu, kuriame mirkomos vantos. Jo tirpalas naudojamas pilti ant įkaitusių akmenų. Vandenyje ištirpusios natūralios bioaktyvios medžiagos, taip pat ir eteriniai aliejai,  patenka į mūsų kvėpavimo sistemą ir, praėję visas gyvybines sistemas, pasišalina su prakaitu ir šlakais.  Vantomis, prisotintomis augalinių ekstraktų, masažuojamas ir nuvalomas kūnas, kuris dalį  bioaktyvių medžiagų, esančių ekstraktų sudėtyje, pasisavina per odą. Po tokių procedūrų ant odos ne tik nelieka išsiskyrusių šlakų, bet net nereikia naudoti papildomų prausiklių, pakanka nusiprausti šiltu vandeniu.

„Augalinių ekstraktų pirčių garinėms“ sudėtyje nėra jokių tirpiklių, konservantų, emulgatorių, ir kt. sintetinių medžiagų, kurios galėtų sudirginti odą  ir sukelti alergines reakcijas.


Daugiau

Jus taip pat galėtų dominti

Augalinių ekstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS citrinos+rozmarinai 150ml

Maloniam pirties ritualui rekomenduojame naudoti  augalinį ekstraktą praturtintą eteriniais ali...

6,20 € Pirkti

Augalinių eskstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS levandos+melisos 150ml

 Levandų ir melisų eterinių aliejų ir beržų lapų +pumpurų  ekstrakto mišinys suteikia malo...

6,20 € Pirkti

Augalinių ekstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS greipfrutų 150ml

Greipfrutų eterinio aliejaus aromatas yra ypatingas: jis suteikia pilnatvės jausmą, grąžina gyvenimo...

6,20 € Pirkti

Augalinių ekstraktų mišinys GARINĖMS PIRTIMS arbatmedis+mėta 150ml

Maloniam pirties ritualui rekomenduojame naudoti augalinį ekstraktą, praturtintą eteriniais aliejais...

6,20 € Pirkti

DOVANA – Nesmulkinti Burokėliai obuolių sultyse – visiems įsigijusiems prekių virš 20 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena

Privatumo Politika