Ekologiška Pirties arbata 30g

2,10 € / vnt
+ -
Į Krepšelį

 „Mėtos“ ūkyje arbatos gaminamos iš ekologiškai išaugintų ar natūraliose augimvietėse surinktų vaistingųjų augalų. Sudžiovinta žaliava atskiriama nuo stiebų, susmulkinama ir prieš pat fasavimą nusijojama, kad vaistažolių arbatos kuo ilgiau išliktų aromatingos ir šviežios. Šį procesą savo rankomis atliekame mes patys, užtikrindami, kad ant Jūsų stalo patektų tik aukščiausios kokybės produktas. 

Pirties arbata (Betula pendula Roth., Urtica dioica L., Mentha piperita L.

   Sudėtis: Beržų lapai* , didžiosios dilgėlės*, pipirmėtės*

* - ekologiška

            Pirties arbatos mišinys sukurtas remiantis lietuvių liaudies medicinos tradicijomis ir  senąja pirčių kultūra.  Tai vienas  iš daugelio sėkmingų produktų, kuris greitai prigijo ir yra mėgiamas vartotojų.

      15-oje tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje įmonei įteiktas AGROBALT 2006 diplomas už „Pirties arbatos“ ekologiškos produkcijos plėtrą.

    Jos gaminimui naudojama tik lietuviška, ekologiškai išauginta ir iš sertifikuotų laukinės augmenijos agimviečių surinkta žaliava.

Arbatos sudėtyje esančios beržų lapų, dilgėlių ir pipirmėčių biologiškai aktyvios medžiagos,  pirties metu ne tik padeda su prakaitu iš organizmo pašalinti šlakus, bet tuo pačiu palaiko mineralinių medžiagų balansą, numalšina troškulį,  suteikia organizmui gaivumo ir atgaivos jausmą.

     Ši arbata savo skoninėmis savybėmis nenusileidžia geriausioms dabar Lietuvoje parduodamoms nearomatizuotoms arbatoms, ir puikiai  tinka  tiek pirtyje, tiek kasdieniam pasimėgavimui tiems, kurie pirtimi nesinaudoja. Karštomis dienomis, ji gerai atgaivina, o šaltą dieną sušildo ne prasčiau kaip pirtelėje. Troškuliui numalšinti ją tinka gerti ne tik karštą, bet ir šaltą.

„Pirties“ arbatos pavadinimas ir sudėtis yra užpatentuota ir yra UAB „Mėta“  nuosavybė.

Natūralios vaistažolės yra kupinos įvairių biologiškai aktyvių medžiagų, todėl nuo neatmenamų laikų liaudies medicinoje naudojamos gydymo tikslais. Rekomenduojame tradicinį arbatų plikymo receptą, kad skonis ir kvapas leistų patirti ramią „Mėtinio gyvenimo“ tėkmę.

Plikymas. Keraminį arba stiklinį indelį išskalaujame verdančiu vandeniu. Į sietelį (geriau naudoti specialų keraminį puodelį su plikymo indeliu) įpilame 1 arbatinį šaukštelį žolelių ir užpilame viena stikline (250 ml) verdančio vandens. Uždengiame ir paliekame 5–10 min., kol augalo veikliosios medžiagos prisotins vandenį. O karštą vasaros dieną puikiai atgaivins šalta žolelių arbata su gabalėliu ledo. 

Daugiau

Jus taip pat galėtų dominti

Mėtinis gyvenimas arbata 30g

 „Mėtos“ ūkyje arbatos gaminamos iš ekologiškai išaugintų ar natūraliose augimvietėse surinktų...

2,10 € Pirkti

Ekologiška jonažolės arbata 30g

 „Mėtos“ ūkyje arbatos gaminamos iš ekologiškai išaugintų ar natūraliose augimvietėse surinktų...

2,10 € 1,00 € Pirkti

Kmynų arbata 100g

Salierinių(Apiaceae) šeimos dvimetis arba daugiametis žolinis augalas. Išdžiūvę vaisiai stipriai aro...

1,79 € Pirkti

Čiobrelių arbata 30g

 „Mėtos“ ūkyje arbatos gaminamos iš ekologiškai išaugintų ar natūraliose augimvietėse surinktų...

2,10 € Pirkti

DOVANA – Nesmulkinti Burokėliai obuolių sultyse – visiems įsigijusiems prekių virš 20 eur.

Ekologiški produktai -
UAB MĖTA elektroninė parduotuvė.

© 2016 visos teisės saugomos

Naudinga žinoti

Sertifikatai

Kur įsigyti

Kontaktai

Apie mus

Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimas

Didmena

Privatumo Politika